Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží... II.

Krátky opis
Náučná tvorivá dielňa pre najmenších
Fotogaléria
Názov podujatia
Vytvárajme zvieratká - lesné zvieratká

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
24.11.2023

Popis projektu

Pozývame deti od troch rokov na tvorivú dielňu o lesných zvieratkách. 
Ružomberská ilustrátorka Michaela Šefranková https://michaelart.sk/" style="color: rgb(199, 47, 65); outline: none; transition: all 0.7s ease 0s;">Michaelart si pre malých šikovníčkov pripravila výrobu vianočných ozdôb - ako inak inšpirovaných lesnými zvieratkami.

Kapacita podujatia je obmedzená, prosíme prihláste sa cez formulár.
Tešíme sa na vás!

 

Podujatie realizujeme ho v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.

Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z. 

 

Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €