Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Umenie v kocke

Krátky opis
Vzdelávacie stretnutie kronikárov miest a obcí z regiónu Detvy, Krupiny a Zvolena
Fotogaléria
Názov podujatia
Kronikárske poslanie

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
30.11.2023

Popis projektu

Vzdelávacie stretnutie kronikárov miest a obcí, ktorí majú záujem a potrebu vzdelávať sa v kronikárstve. Vďaka odbornému lektorovi, ktorý vedie tieto stretnutia účastníci získajú vedomosti a zručnosti v tejto oblasti, ktoré aktívne využívajú v praxi.

Názov prímateľa
Podpolianske osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 410,00 €

Výška podpory:
13 500,00 €