Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Spiš, píše

Krátky opis
V rámci projektu Spiš píše organizujeme cyklus šiestich besied so spisovateľmi, ktorí pochádzajú alebo pôsobia v regióne Spiš. Na jednotlivých stretnutiach nám spisovatelia predstavia svoju tvorbu a dozvieme sa, ako sa autorom na Spiši píše. Moderátorom stretnutia bude Lukáš Marhefka a program bude doplnený hudobným vystúpením žiakov zo ZUŠ Jána Melkoviča v Starej Ľubovni. Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie so spisovateľom Martinom Hlavatým

Miesto konania / kraj
Stará Ľubovňa / Stará Ľubovňa

Termín konania
30.11.2023

Popis projektu

Dňa 30.11.2023 o 17.00 sa v Ľubovnianskej knižnici uskutoční posledná beseda z cyklu Spiš píše. Moderátor Lukáš Marhefka tentokrát privíta nášho rodáka - Martina Hlavatého, s ktorým sa porozpráva o jeho debutovej zbierke poviedok Nadrobené. Martin Hlavatý pracuje ako manažér pre hudobné kapely a interpretov, organizuje kultúrne podujatia, festivaly a multižánrové projekty. Taktiež pracuje ako manažér kultúry v Spišskom kultúrnom centre a venuje sa divadlu, literatúre, umeleckému prednesu, modernému výtvarnému umeniu a ekologickému vzdelávaniu. Píše poviedky, venuje sa aj dramatickej tvorbe a občas aj písaniu piesňových textov.

Názov prímateľa
Ľubovnianska knižnica

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €