Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítajme a tvorme v knižnici a pod holým nebom

Krátky opis
Československá branná moc v južnom Zemplíne v medzivojnovom období - prednáška pre žiakov 2. stupňa ZŠ
Fotogaléria
Názov podujatia
Československá branná moc v južnom Zemplíne v medzivojnovom období

Miesto konania / kraj
Michalovce / Michalovce

Termín konania
21.11.2023

Popis projektu

Československá branná moc v južnom Zemplíne v medzivojnovom období - prednáška pre žiakov 2. stupňa ZŠ. Lektor PhDr. Václav Ihnát PhD.  Zamestnanec Štátneho archívu v Košiciach/pracovisko Archív Michalovce, spoluautor kníh z regiónu Zemplína.

Názov prímateľa
Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického v Michalovciach

Celkový rozpočet:
6 670,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €