Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúru a vedu do regiónov IV.

Krátky opis
Vernisáž výstavy obrazov a fotografií z Medzinárodného plenéra vizuálneho umenia, ktorá sa uskutoční vo Výmenníku na Štítovej dňa 27.11. (pondelok) o 17:00.
Fotogaléria
Názov podujatia
Poplenérová výstava výtvarných diel a fotografií pod názvom Na Zemplíne

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
27.11.2023 - 14.12.2023

Popis projektu

Cieľom podujatia je podporiť talentovaných a kreatívnych výtvarníkov a fotografov, ktorých máme v Košickom kraji nepočetné množstvo, vytvoriť im priestor pre ich osobnostný rozvoj, prezentáciu ich tvorby a neposlednom rade zviditeľniť a ukázať širokej verejnosti krásu Zemplína prostredníctvom umenia. Vystavených bude vyše 30 výtvarných a fotografických diel od autorov z Košického kraja, Poľska a Rumunska. Výstava ponúka hodnotný estetický zážitok.

Názov prímateľa
Centrum kultúry Košického kraja

Celkový rozpočet:
15 010,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €