Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží... II.

Krátky opis
Čítanie zo série canisterapeutických stretnutí
Fotogaléria
Názov podujatia
9. canisterapeutické čítanie s tímom Akironka

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
20.11.2023

Popis projektu

Deviate canisterapeutické čítanie s Eliškou a Happy z tímu http://akironka.sk/" style="color: rgb(199, 47, 65); outline: none; transition: all 0.7s ease 0s;">Akironka

PONDELOK 20. 11. 2023 o 14:30
odd. pre deti a mládež

Čítanie je určené deťom, ktoré majú problém s čítaním, boja sa verejne prejaviť, sú hanblivé, majú strach zo psíkov. Znalosť čítania aspoň krátkeho textu je podmienkou. Posmeľte svoje dieťa a prihláste ho na stretnutie, už niekoľkokrát sme boli svedkami liečivého účinku Elišky a Happy:-) 
Stretnutie je určené výhradne pre deti bez rodičov, trvá 60 minút. Prosíme, rešpektujte tieto zásady, veľmi to pomôže úspechu stretnutia.

Kapacita je obmedzená na 10 detí, na podujatie je potrebné sa prihlásiť pomocou nášho registračného formulára.

 

Podujatie v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia, hlavný partner projektu. 

Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle a sociálnej sieti, účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel GDPR podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679  a zákona č. 18/2018 Z.z.

http://akironka.sk/" hreflang="sk" style="color: rgb(199, 47, 65); outline: none; transition: all 0.7s ease 0s; display: inline-block; text-wrap: nowrap; padding: 0px 1em 0px 0px;">Lebo na nich záleží
Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €