Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárny Lučenec - 2023 - XVI. ročník celoslovenskej súťaže

Krátky opis
Vyhodnotenie XVI. ročníka celoslovenskej literárnej súťaže vo vlastnej tvorbe.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny Lučenec XVI. ročník

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
16.11.2023

Popis projektu

Novohradská knižnica vás srdečne pozýva na slávnostné vyhodnotenie XVI. ročníka celoslovenskej literárnej súťaže vo vlastnej tvorbe. 

Názov prímateľa
Novohradská knižnica

Celkový rozpočet:
2 240,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €