Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Návrat ku knihám 2

Krátky opis
Cieľom projektu je doplnenie a dotvorenie knižničného fondu o nové zaujímavé tituly rôznych žánrov pre všetky vekové kategórie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Výstava kníh spojená s prezentáciou pre návštevníkov a čitateľov knižnice

Miesto konania / kraj
Štítnik / Rožňava

Termín konania
20.11.2023 - 15.12.2023

Popis projektu

Projekt nám umožniť rozšíriť a obohatiť knižničný fond o 98 nových aktuálnych titulov pre deti, mládež, dospelých aj seniorov. Novými titulmi sa nám darí zabezpečovať záujem verejnosti o čítanie, čo zvyšuje spokojnosť s našimi službami. Čitateľov a návštevníkov knižnice čaká výstavka a prezentácia zakúpených kníh spojená s príjemným posedením. Viac kníh v policiach znamená väčší záujem o čítanie. Vyberte sa s nami za dobrodružstvom knižného sveta. Knihy sú úžasné.

Názov prímateľa
Obec Štítnik

Celkový rozpočet:
1 335,00 €

Výška podpory:
1 200,00 €