Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band

Krátky opis
Koncert moderného jazzového orchestra
Fotogaléria
Názov podujatia
Matúš Jakabčic CZ-SK Big Band, hosť Peter Lipa

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
16.11.2023

Popis projektu

Koncert moderného jazzového orchestra v koncertnej sále ZUŠ M.R.Štefánika, 16.11. o 18 00.

Na programe skladby domácich autorov: Matúš Jakabčic, Ľuboš Šrámek, Erik Rothenstein, Michal Motýľ.

Ako hosť vystúpi Peter Lipa, ktorý zaspieva skladbu zo svojho repertoáru v spracovaní M. Jakabčica a niekoľko jazzových štandardov v pôvodnom spracovaní M. Jakabčica.

Názov prímateľa
JFJ, spol. s r.o.

Celkový rozpočet:
21 320,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €