Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra človeka, kultúra spoločnosti

Krátky opis
Inšpirované tradíciou- remeselné tvorivé dielne
Fotogaléria
Názov podujatia
Inšpirované tradíciou- remeselné tvorivé dielne

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
16.11.2023 - 01.12.2023

Popis projektu

Inšpirované tradíciou- remeselné tvorivé dielne zamerané na keramiku, košikárstvo a modrotlač. Dielňa keramiky sa uskutoční v Dubnici nad Váhom v chránenej dielni keramikárky Soni Zeliskovej. Zúčastnia sa jej žiaci Spojenej školy z Dubnice n/V.  Košikárska dielňa a dielňa modrotlače sa uskutočnia  v Považskom osvetovom stredisku v Považskej Bystrici, sú určené verejnosti. 

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
7 600,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €