Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii V.

Krátky opis
remeselná tvorivá dielňa na tému: "Výroba sviečok z včelieho vosku" Miesto konania: Nitra Lektorka: PhDr. Romana Píteková, Dipl. mt. l.
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - Výroba sviečok z včelieho vosku

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
22.11.2023

Popis projektu

Srdečne vás pozývame do Krajského osvetového strediska v Nitre na remeselnú tvorivú dielňu na ktorej sa budeme venovať výrobe sviečok z včelieho vosku.  

Lektorka vám poskytne praktické rady a individuálne konzultácie.

Bližšie informácie o podmienkach účasti a platbe nájdete:

https://www.kosnr.sk/oblasti/remesla


Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
25 490,00 €

Výška podpory:
17 000,00 €