Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hudba dneška v SNG - 12. ročník

Krátky opis
Berlínske duo “Organza Ray” v Slovenskej národnej galérii vystúpi v cykle Hudba dneška! Jeden z interpretov novembrového koncertu, Hilary Jeffery, mal svojou návštevou poctiť SNG ešte v období pandémie v roku 2020, kedy pôsobil ako sólista. Tento rok však prichádza spolu s Eleni Poulou, s ktorou vytvorili duo Organza Ray.
Fotogaléria
Názov podujatia
Hudba dneška v SNG #46: TWO GEESE FLYING

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
23.11.2023

Popis projektu

Berlínske duo “Organza Ray” v Slovenskej národnej galérii vystúpi v cykle Hudba dneška!

Jeden z interpretov novembrového koncertu, Hilary Jeffery, mal svojou návštevou poctiť SNG ešte v období pandémie v roku 2020, kedy pôsobil ako sólista. Tento rok však prichádza spolu s Eleni Poulou, s ktorou vytvorili duo Organza Ray.


Berlínske duo prichádza Do Bratislavy s novým programom pozostávajúcim z vlastných skladieb v kombinácii s niekoľkými dielami, v Taliansku žijúcej legendy amerického experimentálneho umenia, Philipa Cornera, s ktorým Hilary Jeffery ako interpret spolupracuje už mnoho rokov.


Organza Ray, duo fungujúce od jari 2022, “spája cesty poznania prostredníctvom zvuku, objavuje trblietavé vchody a podvodné oblúky” – ako uvádzajú na svojom webe. O nekonvenčnosť a experiment nebude na 46. koncerte Hudby dneška v SNG naozaj núdza.

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
6 400,00 €

Výška podpory:
5 500,00 €