Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Besedy, prednášky, tvorivé dielne a medzigeneračné stretnutia...

Krátky opis
Podujatie z projektu : Besedy, prednášky, tvorivé dielne a medzigeneračné stretnutia...sa uskutoční dňa 21.11.2023 so začiatkom o 16.00 v knižnici Palárikovo pod názvom Medovnikárstvo a pernikárstvo v Uhorsku...
Fotogaléria
Názov podujatia
Medovnikárstvo a pernikárstvo v Uhorsku...

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
21.11.2023

Popis projektu

Prednáška a beseda s  PhDr. Katarínou Nádaskou, PhD. sa uskutoční v knižnici Palárikovo dňa 21.11.2023 so začiatkom o 16.00. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
2 450,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €