Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna dielňa KNS 2023

Krátky opis
Projekt Literárna dielňa KNS 2023 prináša podujatia, ktoré sa venujú najmä aktuálnej pôvodnej domácej literárnej tvorbe. Reflektuje tvorbu autorov v pestrom rozsahu - od pripravovaných diel až po retrospektívu ich tvorby, ale najmä najnovšie vydané knižné tituly.
Fotogaléria
Názov podujatia
V obraze obraz

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
15.11.2023

Popis projektu

Projekt Literárna dielňa KNS 2023 prináša podujatia, ktoré sa venujú najmä aktuálnej pôvodnej domácej literárnej tvorbe.  Reflektuje tvorbu autorov v  pestrom rozsahu -  od pripravovaných diel až po retrospektívu ich tvorby, ale najmä  najnovšie vydané  knižné tituly.

Dňa  15. 11. 2023 o 9:40 hod sa uskutoční v  Ružomberku, v Univerzitnej knižnici (modré podlažie) podujatie Literárne KUpé - V obraze obraz.

O básnickej obraznosti bude s poetkou Máriou Ferenčuhovou a básnikom Jánom Gavurom hovoriť literárna vedkyňa Jana Juhásová. 

Hudobní hostia: Ingeborga Floreková (spev), Lukáš Dvorščák (gitara)

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €