Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Besedy, prednášky, tvorivé dielne a medzigeneračné stretnutia...

Krátky opis
Zdobenie medovníkov a perníkov v spolupráci so školskými klubmi ...
Fotogaléria
Názov podujatia
Zdobenie medovníkov a perníkov...

Miesto konania / kraj
Palárikovo / Nové Zámky

Termín konania
20.11.2023

Popis projektu

V spolupráci so školskými klubmi v obci Palárikovo budeme dňa 20.11.2023 zdobiť perníky a medovníky, aby sme naučili naše deti zachovávať tradície našich predkov. Naši predkovia v minulosti zdobili perníky a medovníky, aby si  nimi mohli ozdobiť vianočný stromček. Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Obec Palárikovo

Celkový rozpočet:
2 450,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €