Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica pre všetkých 3

Krátky opis
Etikoterapeutické pohľady - O ČOM HOVORIA SLOVÁ
Fotogaléria
Názov podujatia
Etikoterapeutické pohľady

Miesto konania / kraj
Liptovský Hrádok / Liptovský Mikuláš

Termín konania
09.11.2023

Popis projektu

O ČOM HOVORIA SLOVÁ Za každým slovom je sila, s akou sme ho vyslovili, ale slovo je silné aj podľa toho, kto ho počuje. Niekto na jedno a to isté slovo reaguje hnevlivo, iný pokojne, ďalší sa urazí. Niekto cez slová signalizuje, že je obeť, niekto, že je v pýche, ale niekedy sa slová oblečú do pekných šiat, ale pod nimi je bolesť, trauma ci choroba. 


Seminárom vás sprevádza:  DagmaRA Sarita Poliaková

Názov prímateľa
Mesto Liptovský Hrádok

Celkový rozpočet:
2 240,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €