Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rastislav Piško, Peter Stankovič: STRUČNÉ DEJINY KVASENEJ KAPUSTY

Krátky opis
Pseudovedecká kniha bude dielkom dvojice Piško + Stankovič. Humoristické texty Rasťa Piška budú dopĺňať vtipné ilustrácie Petra Stankoviča. Obaja autori budú rovnocenní, čiže aj uvedení v titule knihy. Touto publikáciou chceme pokračovať v našej novej edícii "Dvaja v jednom" (2 v 1), ktorú vymyslel Tomáš Janovic a vznikla na počesť a pamiatku Dušana Polakoviča.
Fotogaléria
Názov podujatia
STRUČNÉ DEJINY KVASENEJ KAPUSTY

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
03.09.2018 - 15.03.2019

Popis projektu
Ďalší zväzok edície 2 v 1. Autor - významný slovenský polyhistor Rastislav Piško napíše svoje "vedecké štúdie" z rôznych oblastí: gastronómie, histórie, medicíny, umenovedy, filmu, mykológie, politiky, teatrológie, geografie atď. Každú "štúdiu" bude vtipnou ilustráciou dopĺňať výborný kresliar Peter Stankovič. Túto knihu sme s Rastislavom Piškom vymysleli ako "pravú pavedu", a chceme čitateľa zabaviť a rozosmiať. Cieľom projektu je sranda.


Popravde:
Vedecká kniha autorskej dvojice učeného pána Rastislava Piška Szent-Mártonszkeho a iluminátora Pétra Stomfu Stankowicsa.Názov prímateľa
Mgr. Peter Chalupa - PETRUS

Celkový rozpočet:
7 160,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €