Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

DUO SLAVONIC - NEPOZNANÉ PREMIÉRY

Krátky opis
Projekt z idey predstaviť publiku diela skomponované pre husľovo-gitarové duo, uviesť na koncertné pódiá nový koncertný repertoár Dua Slavonic a premiérovu diela slovenského hudobného skladateľa. Veríme, že tento projekt pomôže zviditeľniť doposiaľ nepoznané a koncertne neuvádzané diela a poskytne hlbší pohľad do slovenskej tvorby pre husle a gitaru, ako aj na tvorbu významných zahraničných skladateľov, ktorých diela sú na Slovensku interpretované ojedinele.
Fotogaléria
Názov podujatia
Nepoznané premiéry - Duo Slavonic

Miesto konania / kraj
Handlová / Prievidza

Termín konania
27.11.2023

Popis projektu

Srdečne všetkých pozývame na výnimočný koncert Dua Slavonic, na ktorom zaznie ich nový program obsahujúci diela Pärta, Eespereho, Pasecského a svetovú premiéru pre nich skomponovanej skladby od slovenského autora Jána Králika. Tešíme sa na vašu účasť. 

Názov prímateľa
SLAVONIC o.z.

Celkový rozpočet:
3 140,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €