Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorský večer s...

Krátky opis
V rámci projektu Autorský večer s... pripravujeme pre čitateľov stretnutia s autormi súčasnej slovenskej literatúry. V novembri prijala pozvanie do našej knižnice kráľovná historických romancí Jana Pronská.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorský večer s Janou Pronskou

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
09.11.2023

Popis projektu

Srdečne Vás pozývame na besedu s kráľovnou historických romancí Janou Pronskou, s ktorou nahliadneme do jej kníh, porozpráva nám o tom, ako vznikajú jej ľúbostné príbehy a odkiaľ čerpá inšpirácie pre svoje knihy. Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 9. novembra o 17.00 hod. v Knižnici Jána Henkela v Levoči.

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 700,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €