Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svet ukrytý v náučných knihách

Krátky opis
Kváskovanie nie je iba tradičný spôsob prípravy chleba. V posledných rokoch sa pre mnohých stalo životným štýlom. Jednou z najznámejších slovenských foodblogeriek a propagátoriek kváskovania je Naty Žúreková Štefková. Keďže Naty je aj športová dietologička, tešiť sa môžete na množstvo dobrých rád a skúseností z oblasti kváskovania a zdravého stravovania.
Fotogaléria
Názov podujatia
Návrat k tradíciám

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
14.11.2023

Popis projektu


Kváskovanie nie je iba tradičný spôsob prípravy chleba. V posledných rokoch sa pre mnohých stalo životným štýlom. Jednou z najznámejších slovenských foodblogeriek a propagátoriek kváskovania je Naty Žúreková Štefková. Je spoluautorkou niekoľkých kníh Kváskovanie.

Pozývame vás na stretnutie s ňou 14. novembra o 13.00 hod. pre študentov a o 17.00 hod. pre verejnosť v priestoroch Hornonitrianskej knižnice na Záhradníckej ulici 21.

Keďže Naty je aj športová dietologička, tešiť sa môžete na množstvo dobrých rád a skúseností z oblasti kváskovania a zdravého stravovania.


Názov prímateľa
Hornonitrianska knižnica v Prievidzi

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €