Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Pozoruhodné šváby- nepanikárte

Krátky opis
Jesenné víkendové aktivity pre deti súvisiace s výstavou Pozoruhodné šváby - nepanikárte
Fotogaléria
Názov podujatia
Jesenné víkendové aktivity pre deti

Miesto konania / kraj
Banská Bystrica / Banská Bystrica

Termín konania
01.11.2023 - 30.11.2023

Popis projektu

Jesenné víkendové a štvrtkové aktivity pre deti v mesiaci november súvisiace s výstavou Pozoruhodné šváby - nepanikárte. Viac informácií na plagáte k podujatiam. 

Názov prímateľa
Stredoslovenské múzeum

Celkový rozpočet:
9 810,00 €

Výška podpory:
4 200,00 €