Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
Vrstvenie je názov knižného debutu mladého básnika, laureáta viacerých celoslovenských literárnych súťaží Romana Beňa. Pochádza z Trnavy, študoval tu učiteľstvo na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity. Pracoval v redakcii časopisu Historická revue, v súčasnosti pôsobí v školstve. Je členom Trnavského literárneho klubu a bratislavského klubu BRAK. Stretnutie s básnikom moderuje Pavol Tomašovič, hudba a spev Lenka Molnárová a Oliver Kucharovič.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vrstvenie

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
15.11.2023

Popis projektu

Podujatie sa koná o 17.00 hod. v záhradnej čitárni.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €