Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

LiteraTÚRA

Krátky opis
LiteraTÚRA pokračuje! Tentokrát medzi nami privítame spisovateľku Evu Luku, poetku a prekladateľku. Eva Luka získala za svoje poetické zbierky niekoľko prestížnych ocenení a svoje know-how Vám prezradí formou workshopu tvorivého písania. Tešíme sa na Vás! Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
LiteraTÚRA: Beseda a tvorivé písanie s Evou Lukou

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
23.11.2023

Popis projektu
LiteraTÚRA pokračuje!
Tentokrát medzi nami privítame spisovateľku Evu Luku, poetku a prekladateľku. Eva Luka získala za svoje poetické zbierky niekoľko prestížnych ocenení a svoje know-how Vám prezradí formou workshopu tvorivého písania.
Tešíme sa na Vás!
Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €