Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
V rámci cyklu Ako čítať médiá sme pripravili prednášku určenú pre študentov stredných škôl. Ako lektora sme pozvali politológa, PhDr. Jozefa Lenča, PhD., mim. doc., ktorý pôsobí na Filozofickej fakulte Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, odborníka na Blízky východ. Poznáme ho z médií ako komentátora politickej situácie.
Fotogaléria
Názov podujatia
Demokracia a jej mediálny obraz

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
16.11.2023

Popis projektu

Podujatie sa koná o 10.00 hod. v záhradnej čitárni.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €