Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podajme tradíciu následovníkom

Krátky opis
Vráťme sa dopredu - cyklus prednášok o modernom umení
Fotogaléria
Názov podujatia
Podajme tradíciu nasledovníkom/Vráťme sa dopredu/Fluxus

Miesto konania / kraj
Prievidza / Prievidza

Termín konania
14.11.2023

Popis projektu

Vráťme sa dopredu - prednášky o modernom umení 20. storočia - Fluxus -  prvá intermediálna forma prekračujúca a spájajúca umelecké druhy, hľadali sa nové neohraničené podoby umenia, kde bol dôležitý proces, cesta a nie konečný produkt.Názov prímateľa
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Celkový rozpočet:
9 930,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €