Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lebo na nich záleží... II.

Krátky opis
Náučná tvorivá dielňa o zvieratách našich lesov
Fotogaléria
Názov podujatia
Vytvárajme zvieratká - líška hrdzavá

Miesto konania / kraj
Ružomberok / Ružomberok

Termín konania
10.11.2023

Popis projektu

PIATOK  10. NOVEMBER 16:00

 

Pozývame deti na tvorivé popoludnie s ružomberskou ilustrátorkou Michaelou Šefrankovou MichaelArt pre deti od 7 rokov. Séria náučných tvorivých dielní je zameraná na živočíchov našich lesov. V októbri sa budeme venovať líške hrdzavej. Kapacita podujatia je obmedzená, prosíme prihláste sa cez formulár.


Realizujeme ho v rámci projektu Lebo na nich záleží II... z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia.


Na tomto verejnom podujatí budú vyhotovované fotografie prevádzkovateľom Mestská knižnica Ružomberok za účelom propagácie na webovom sídle, FB stránke a neperiodických materiáloch, prípadne ďalších médiách. Účasťou na podujatí súhlasíte s ich zverejnením. Vaše údaje o rezervácii budú po realizácii podujatia vymazané, v zmysle pravidiel o spracúvaní osobných údajov  podľa nariadenia EP a Rady EÚ č. 2016/679 a zákona č. 18/2018 Z.z. 

Názov prímateľa
Mestská knižnica Ružomberok

Celkový rozpočet:
2 223,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €