Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

NÁVRATY K TRADÍCIÁM A OSOBNOSTIAM 2023

Krátky opis
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne Vás pozýva na druhé podujatie v rámci cyklu STRETNUTIE S UMENÍM, ktoré bude venované maliarovi, grafikovi LADISLAVOVI ZDVÍHALOVI citlivému pozorovateľovi a vyznávačovi krás prírody a krajiny.
Fotogaléria
Názov podujatia
STRETNUTIE S UMENÍM

Miesto konania / kraj
Trenčín / Trenčín

Termín konania
11.11.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne

Celkový rozpočet:
8 755,00 €

Výška podpory:
7 000,00 €