Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

... v priestore knihy

Krátky opis
Montessori prednáška je určená pre všetkých, (nielen) rodičov a pedagógov
Fotogaléria
Názov podujatia
Montessori s Mirkou - hranice a vplyv prostredia

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
15.11.2023

Popis projektu

Montessori prednáška pre všetkých (nielen) rodičov a pedagógov povedie skúsená montessori pedagogička Mgr. Mirka Loyová. Tentokrát sa zameriame na vplyv prostredia. Ako si nastaviť hranice a pomôžu nám pri tom knihy? Ako nás vlastne knihy a knižnice formujú a čo znamená pripravené prostredie? Dozviete sa v našej knižnici od 17 h. Program z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Mestská časť Bratislava-Vrakuňa

Celkový rozpočet:
2 500,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €