Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

FELIBER POETRY festival 2018

Krátky opis
Medzinárodný festival poézie nadväzujúci na odkaz malokarpatských feliberistov a Jána Smreka.
Fotogaléria
Názov podujatia
FELIBER POETRY festival 2018

Miesto konania / kraj
Modra / Pezinok

Termín konania
24.05.2018 - 27.05.2018

Popis projektu

Medzinárodný festival poézie nadväzujúci na odkaz malokarpatských feliberistov a Jána Smreka. Festival prebieha v dvoch mestách v Modre a Pezinku.

Názov prímateľa
Kultúrne centrum Modra

Celkový rozpočet:
11 400,00 €

Výška podpory:
7 500,00 €