Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ivan Čičmanec: V zajatí zvedavosti

Krátky opis
Pozývame na prezentáciu esejistickej knihy Ivana ČIČMANCA V zajatí zvedavosti dňa 26.10.2023 o 17.00 v Informačnom centre (Moyzesova 38/A) v Ivanke pri Dunaji
Fotogaléria
Názov podujatia
FRAKTÁLive v Ivanke (3.)

Miesto konania / kraj
Ivanka pri Dunaji / Senec

Termín konania
26.10.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Fraktál, o.z.

Celkový rozpočet:
3 400,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €