Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

1+1

Krátky opis
Témou najbližšej besedy z cyklu 1+1 bude nadváha, stravovanie, cvičenie a všetko, čo súvisí s chudnutím. Ak aj vy bojujete s nadbytočnými kilogramami a potrebujete nájsť tú správnu motiváciu, pozývame Vás vo štvrtok 26. októbra o 17:00 do centrálnej knižnice na Hviezdoslavovej ul. 5 v Košiciach.
Fotogaléria
Názov podujatia
1+1= Matúš Špirko a Svetlanka Fröhlich

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
26.10.2023

Popis projektu

Pozvanie do knižnice prijal Matúš Špirko, tréner zmeny a autor knihy Už žiadne bla, bla, bla o chudnutí, ktorý, aby dokázal lepšie pochopiť ľudí s nadváhou, pribral až 25 kg a následne ich úspešne zhodil. Našou druhou hostkou bude Svetlanka Fröhlich, ktorej sa pod vedením Matúša Špirka podarilo schudnúť neuveriteľných 60 kg.

Hudobne bude večerom sprevádzať skupina Soren.

Projekt 1+1 z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Verejná knižnica Jána Bocatia v Košiciach

Celkový rozpočet:
3 685,00 €

Výška podpory:
3 300,00 €