Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Netradičnie tradičnô 2023

Krátky opis
Tvorivá dielňa pre študentov - Maľovanie vianočných ozdôb technikou horúceho vosku
Fotogaléria
Názov podujatia
Maľovanie vianočných ozdôb

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
10.11.2023

Popis projektu

Tvorivá dielňa pre študentov

Maľovanie vianočných ozdôb technikou horúceho vosku, ktorú poznáte ako tradičné ozdobovanie kraslíc. Prečo ju však nevyužiť netradične tak, aby sme ju využili aj počas vianočných sviatkov.

Projekt OZ MUSA Netradičnie Tradičnô je práve o využívaní tradičných techník netradične. Tentokrát pre študentov obchodnej akadémie v Detve, aby nám tie tradičné postupy nevymreli, ale aby sa ich naučila zachovávať aj mladá generácia.

Z verejných zdrojov podporil a hlavným partnerom je Fond na podporu umenia

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Banskobystrického samosprávneho kraja

Názov prímateľa
Občianske združenie MUSA - Moderní Umeleckí Slovenskí Amatéri

Celkový rozpočet:
2 500,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €