Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Keď kniha ožije

Krátky opis
Odborná prednáška z odboru genealógie
Fotogaléria
Názov podujatia
GENEALÓGIA- interesantná cesta dejinami vlastnej rodiny

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
05.10.2023

Popis projektu

Stretnutie s genealógom Mgr. Vladimírom Petrovičom, ktorý poslucháčov prevedie históriou vedenia evidencie, matrík a iných úradných záznamov, vovedie do tajov a zákutí na bádateľskej ceste smerujúcej k objaveniu vlastných rodových koreňov. Vstup voľný, miesto konania MsK- Klub Rubigall , začiatok o 16.00hod.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
2 560,00 €

Výška podpory:
2 300,00 €