Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Krajina kníh

Krátky opis
V rámci projektu Krajina kníh si do knižnice na stretnutia s deťmi a mládežou pozývame súčasných slovenských autorov a ilustrátorov kníh. V októbri prijal naše pozvanie spisovateľ Roman Brat.
Fotogaléria
Názov podujatia
V Krajine kníh s Romanom Bratom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
10.10.2023

Popis projektu

Do našej Krajiny kníh prijal v októbri pozvanie aj spisovateľ Roman Brat, s ktorým sa porozprávame o jeho tvorbe pre deti a mládež, o jeho najnovších knihách, o písaní i čítaní. Podujatie je určené pre žiakov 1. a 2. stupňa ZŠ. Beseda sa uskutoční 10. októbra dopoludnia v detskom oddelení Knižnice Jána Henkela v Levoči. 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 900,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €