Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna dielňa KNS 2023

Krátky opis
Projekt Literárna dielňa KNS 2023 prináša podujatia, ktoré sa venujú najmä aktuálnej pôvodnej domácej literárnej tvorbe. Reflektuje tvorbu autorov v pestrom rozsahu - od pripravovaných diel až po retrospektívu ich tvorby, ale najmä najnovšie vydané knižné tituly.
Fotogaléria
Názov podujatia
Identita a iné entity

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
25.10.2023

Popis projektu

Projekt Literárna dielňa KNS 2023 prináša podujatia, ktoré sa venujú najmä aktuálnej pôvodnej domácej literárnej tvorbe.  Reflektuje tvorbu autorov v  pestrom rozsahu -  od pripravovaných diel až po retrospektívu ich tvorby, ale najmä  najnovšie vydané  knižné tituly. 

Členov Klubu nezávislých spisovateľov a priaznivcov umeleckého slova srdečne pozývame na stretnutie s autormi a ich tvorbou v projekte Literárna dielňa KNS 2023 - 

IDENTITA  a iné entity dňa 25. októbra 2023 (streda) o 15.00 h v Zichyho paláci - Klubovňa na 2. poschodí, Ventúrska 9, Bratislava

Účinkujú: Ivan Čičmanec (Zažité a vysnívané), Dana Podracká (Posuvné dvere), Juraj Kuniak (Ako sme sa stali)

Súčasťou programu bude odovzdávanie Ceny a Prémií Klubu nezávislých spisovateľov za rok 2022.


Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
3 200,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €