Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mladý, hybaj do knižnice!

Krátky opis
Cieľom projektu je podpora čítania prostredníctvom pravidelného organizovania zaujímavých a rôznorodých stretnutí nielen s autormi kníh, ale aj s osobnosťami, ktoré sa podieľajú na kultúrnom a spoločenskom dianí v rôznych oblastiach kultúry. Stretnutiami čitateľov s pozvanými chceme podporiť záujem o čítanie a literatúru, umožniť čitateľom nahliadnuť do zákulisia jednotlivých profesií, dať priestor živej interakcii a prezentovať fond našej knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mladý, hybaj do knižnice s Martinom Hubom

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
09.10.2023

Popis projektu

V októbri prijal pozvanie na besedu s levočskými študentmi vzácny a významný hosť, predstaviteľ slovenského divadelného, filmového i rozhlasového umenia herec, pedagóg a divadelný režisér Martin Huba. Podujatie sa uskutoční 9. októbra o 10.30 hod. v Mestskom divadle v Levoči. 

Názov prímateľa
Knižnica Jána Henkela v Levoči

Celkový rozpočet:
2 330,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €