Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Are you Free? Hudobný festival

Krátky opis
16. ročníkom festivalu Are you Free? chceme pokračovať v podporovaní umeleckej konfrontácie v oblasti hudby, v udomácnení interpretácie improvizovanej hudby, free jazzu a priblížiť ľuďom súčasné umenie. Cieľom nášho projektu je prispieť k myšlienke multikultúrneho chápania spoločnosti, a pre občanov regiónu umožniť zapojiť sa do obehu súčasného umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Are you Free? Hudobný festival

Miesto konania / kraj
Dunajská Streda / Dunajská Streda

Termín konania
13.10.2023 - 14.10.2023

Popis projektu

Program festivalu Are you Free?

13. Október 2023 - NFG klub
20.00 - Contempo (HU)
21.30 - Sheep Got Waxed (LT)

14. október 2023  - NFG klub
20.00 - Tamer Wajda (HU)
21.00 - Mike Parker Quartet (USA/PL)
22.30 - Mingus! Mingus! Mingus! (HU)

Názov prímateľa
Občianske združenie Na´conxypan

Celkový rozpočet:
3 660,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €