Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Knižnica - záhrada poznania a porozumenia

Krátky opis
Čitateľskú verejnosť pozývame na stretnutie so spisovateľkou, esejistkou, publicistkou a filozofkou Etelou Farkašovou. Stretnutie s jubilantkou, ktorá sa v týchto dňoch dožíva významného životného jubilea, moderujú Pavol Tomašovič a Štefan Kuzma, o hudobnú produkciu sa postará Jana Andevska. Podujatie sa koná v rámci cyklu Súčasná slovenská literatúra.
Fotogaléria
Názov podujatia
Záchrana sveta podľa Etely Farkašovej

Miesto konania / kraj
Trnava / Trnava

Termín konania
10.10.2023

Popis projektu

Podujatie sa koná o 17.00 hod. v záhradnej čitárni.

Názov prímateľa
Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave

Celkový rozpočet:
9 000,00 €

Výška podpory:
6 500,00 €