Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dni poézie Pavla Hudáka

Krátky opis
Dni poézie Pavla Hudáka: kompletný program Projekt Dni poézie Pavla Hudáka približuje verejnosti a študentom stredných škôl rôzne formy súčasnej poézie (slamová, haiku a vizuálna poézia). Podujatím si pripomíname regionálneho básnika Pavla Hudáka, ktorý chcel propagovať a vyzdvihnúť poéziu ako inšpiratívny zdroj umeleckej tvorby pre širokú verejnosť. Pridajte sa k nám a zažite súčasnú poéziu na vlastnej koži! Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dni poézie Pavla Hudáka

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
09.10.2023 - 11.10.2023

Popis projektu

Dni poézie Pavla Hudáka: kompletný program

Projekt Dni poézie Pavla Hudáka približuje verejnosti a študentom stredných škôl rôzne formy súčasnej poézie (slamová, haiku a vizuálna poézia). Podujatím si pripomíname regionálneho básnika Pavla Hudáka, ktorý chcel propagovať a vyzdvihnúť poéziu ako inšpiratívny zdroj umeleckej tvorby pre širokú verejnosť.

Pridajte sa k nám a zažite súčasnú poéziu na vlastnej koži!

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
2 300,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €