Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jesenné knihobranie 4

Krátky opis
Cieľom projektu Jesenné knihobranie 4 je prostredníctvom živých diskusií so spisovateľmi prezentovať literatúru a prispieť tak k získavaniu čitateľských zručností. Zámerom projektu je interaktívnou formou priblížiť knižnú produkciu, zvýšiť informačnú gramotnosť, obohatiť poznatky človeka a prispieť k efektívnemu využitiu voľného času verejnosti.
Fotogaléria
Názov podujatia
Legendy za oknami našich hradov

Miesto konania / kraj
Rimavská Sobota / Rimavská Sobota

Termín konania
03.10.2023

Popis projektu
Názov prímateľa
Knižnica Mateja Hrebendu

Celkový rozpočet:
2 234,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €