Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Zaži knihu

Krátky opis
Cieľom projektu je podporiť a motivovať záujem k čítaniu. Cez rôzne druhy umenia a formou vzdelávacích a zábavno-náučných podujatí predstavíme diela významných slovenských a českých autorov. Knihotúlanie prinesie už tradične obľúbenú literárnu kaviareň. Slovenskí a českí autori sa predstavia v cykloch Piešťany čítajú deťom a Piešťanský knihovar. Divadelné predstavenia a výstavy odprezentujú tvorbu známych slovenských a českých autorov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Knihotúlanie. Prezentácie tvorby významných slovenských autorov.

Miesto konania / kraj
Piešťany / Piešťany

Termín konania
09.10.2023

Popis projektu

PO  9. 10. 2023 / 17.00 h Hotel Thermia Palace Salón Ferdinand Kúpeľný ostrov 2 Piešťany

KNIHO TÚLANIE literárna kaviareň Účinkujú: scenáristka a spisovateľka Hana Lasicová herec a spevák Peter Makranský a režisérka Adriana Totiková.

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Mestská knižnica mesta Piešťany

Celkový rozpočet:
4 100,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €