Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Svoj príbeh rozpráva 5

Krátky opis
Beseda s rodákom, PharmDr. Ondrejom Sukeľom, prezidentom Slovenskej lekárnickej komory
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Ondrejom Sukeľom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
05.10.2023

Popis projektu

Vihorlatská knižnica vás pozýva na besedu s rodákom, PharmDr. Ondrejom Sukeľom, prezidentom Slovenskej lekárnickej komory.


Ondrej Sukeľ vyštudoval Gymnázium arm. gen. L. Svobodu v Humennom, následne absolvoval vysokoškolské štúdium farmácie na Farmaceutickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave (2001). V roku 2004 získal špecializáciu v odbore Lekárenstvo na Slovenskej zdravotníckej univerzite a od roku 2006 je poskytovateľom lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni Don Bosco v Humennom. Od roku 2014 (aktuálne už tretie obdobie) zastáva funkciu prezidenta stavovskej samosprávnej organizácie slovenských farmaceutov – Slovenskej lekárnickej komory.


Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 750,00 €

Výška podpory:
2 200,00 €