Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

V knižnici sa nenudíme

Krátky opis
Tvorivá dielňa s humenským výtvarníkom, Michalom Goroľom (Leminxom)
Fotogaléria
Názov podujatia
Tvorivá dielňička s Leminxom

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
30.09.2023

Popis projektu

Vihorlatská knižnica v Humennom pozýva všetky  kreatívne deti na tvorivú dielňu pod vedením humenského výtvarníka Leminxa.
Počet detí je obmedzený, proces tvorby má svoju postupnosť, dbajte preto, prosíme, na včasný príchod.
Podujatie je určené deťom od 6 rokov, v prípadne mladších detí je nutná účasť dospelej osoby. uskutočňuje sa v náhradnom termíne.
Podujatie z verených zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Názov prímateľa
Vihorlatská knižnica v Humennom

Celkový rozpočet:
2 900,00 €

Výška podpory:
2 500,00 €