Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hidepark 2023

Krátky opis
Hidepark je kultúrne centrum v Nitre postavené na dobrovoľníckom nadšení na bývalej skládke odpadu. Zo začiatku išlo hlavne o miesto, kde sme sa mohli ako komunita stretávať a prezentovať nekomerčnú hudbu. Postupne sme sa vyvinuli a v súčasnosti tu pôsobia nielen organizácie umelecké, ale aj športové a ekologické. Návštevníci sú rôznorodí, niektorí pestujú zeleninu v komunitnej záhrade, iní využívajú verejný gril, cyklo-dráhu, navštevujú workshopy alebo chodia primárne za umeleckým zážitkom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Pecha Kucha Night Nitra vol. 27 "Naša milá Nitra"

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
29.09.2023

Popis projektu
Už 27. PechaKucha night Nitra prichádza s témou "Naša milá Nitra".
~ 29. 9. 2023 o 19:30
~ Hidepark, Nitra
27. PK Nitra bude mať prívlastok "Naša milá Nitra". Na tejto PechaKuchi sa dozvieme o aktivitách, plánoch a postojoch kľúčových aktérov rozvoja našej milej Nitry. Budeme diskutovať o tom, aké problémy a výzvy sa nám v Nitre darí adresovať a ktoré stále pretrvávavjú. Dozvieme sa viac o projektoch mesta, ale aj o projektoch iných, sociálnych, environmentálnych, či kultúrnych aktérov v našom meste.
Pecha Kucha je japonský prezentačný formát s jednoduchými pravidlami - 20x20, teda 20 sekúnd na každú z 20 fotiek. Prezetácia rečníkov bude mať preto len necelých 7 minút.
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Po skončení PK nás čaká afterka
/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
Podujatie z verejných zdrojov podporil hlavný partner Fond na podporu umenia, Mesto Nitra a mediálny partner rádio FM. 
Názov prímateľa
TRIPTYCH o.z.

Celkový rozpočet:
29 830,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €