Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Talent s ručením obmedzeným

Krátky opis
Divadelné predstavenie
Fotogaléria
Názov podujatia
Talent s ručením obmedzeným

Miesto konania / kraj
Dolné Plachtince / Veľký Krtíš

Termín konania
08.10.2023

Popis projektu

„Na čo má slúžiť umenie?“. Projekt upriamuje pozornosť na zmysel a potrebu umenia v dnešnej spoločnosti a snaží sa vyvolať spoločenskú úvahu na tému komercia vs. umenie v 21.storočí.
Inscenácia sa snaží divákom priblížiť čierno-biely pohľad na blížiaci sa „umelecký vírus“.

Projekt sa snaží poukázať na charakteristické znaky absurdity dnešného sveta, ktorý sa nám javí ako jedno veľké divadlo, buď v kladnom, alebo zápornom zmysle slova.Názov prímateľa
ART ANIMA Veľký Krtíš

Celkový rozpočet:
3 900,00 €

Výška podpory:
3 150,00 €