Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávacie a komunitné akcie

Krátky opis
Čáry-máry book s ilustrátorkou Martou Matus pre deti od 7 rokov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Navar si koláž

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
23.09.2023

Popis projektu

Eko trendy v kuchyni nie sú žiadnou novinkou, ale vedeli ste, že ani umenie nijak nezaostáva? Napríklad taká koláž, to vám spája trendy hneď dva - zero-waste prístup a upcykláciu. Každý správny “kolážista” svojou tvorbou vdychuje nový život materiálom, ktoré by inak končili v koši. Pizza? Sushi? Ramen? Burger? Lazane? Cieľom workshopu je vytvoriť-navariť obľúbené jedlo technikou koláže, použitím starých papierov, časopisov, kníh a rôznych iných materiálov.

Názov prímateľa
STAROMESTSKÁ KNIŽNICA

Celkový rozpočet:
5 700,00 €

Výška podpory:
5 100,00 €