Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jedným dychom 2023/2024

Krátky opis
Reprízy performatívnych predstavení Divadla Jedným dychom na Slovensku.
Fotogaléria
Názov podujatia
Márnosť / repríza

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
20.09.2023 - 30.06.2024

Popis projektu

Autorské site-specific divadelné performatívne dielo na tému márnosti prestupujúcej všetko v človeku a okolo neho. Spochybnenia v pohybe, túžby v priestore, hľadenie slobody a nádeje v horiacom svete.

„Márne je chcieť to, čo nemám, a nechcieť to čo mám. Márne je sa snažiť, tlačiť, ťahať, držať. Márne je naháňať svoj tieň… Márne je chcieť si oblízať lakeť… ale ako to viem, kým to neskúsim?“

Partnerom projektu je Platforma pre súčasný tanec. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Adresa: výstava ROZPTYL, Karpatská 24

Názov prímateľa
ultraviolet

Celkový rozpočet:
19 075,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €