Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

365 dní v knižnici

Krátky opis
K básnickému videniu skutočnosti – literárna dielňa Lenky Šafranovej pre študentov a dospelých; 29. september 2023 o 17.00 hod.; multimediálny úsek
Fotogaléria
Názov podujatia
K básnickému videniu skutočnosti

Miesto konania / kraj
Liptovský Mikuláš / Liptovský Mikuláš

Termín konania
29.09.2023

Popis projektu

Literárnu dielňu - K básnickému videniu skutočnosti, bude viesť  lit. vedkyňa Lenka Šafranová. Tvrdí, že naučí písať poéziu naozaj každého. Záujemcom – či už začiatočníkom, alebo skúsenejším tvorcom predstaví základné princípy a technické parametre básne. Ak „to“ vo vás je, naučí vás, akými prostriedkami „to“ dať von. Účastníci dostanú na svoju tvorbu aj spätnú väzbu, keďže Lenka sa venuje aj literárnokritickej reflexii poézie. Čo si potrebujete priniesť? Pero, papier alebo zápisník. A samozrejme celého seba. 

Názov prímateľa
Liptovská knižnica Gašpara Fejérpataky-Belopotockého v Liptovskom Mikuláši

Celkový rozpočet:
5 620,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €