Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorcovia kníh medzi deťmi a mládežou 2023

Krátky opis
V Turčianskej knižnici v Martine sa dňa 06.10. 2023 o 09:30hod. uskutoční beseda s ilustrátorom detských kníh Miroslavom Regitkom. Beseda sa uskutoční na pobočke Sever.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Igorom Válekom

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
06.10.2023

Popis projektu

Beseda s ilustrátorom detských kníh Miroslavom Regitkom sa začne o 9:30 v piatok 06.10.2023 na pobočke Sever.
Pán ilustrátor, ktorý desaťročia ilustruje aj časopis Fifík vtiahne deti do sveta ilustrovania prostredníctvom svojich prinesených kresieb, ilustrácií a obrázkov z časopisov. Súčasťou besedy bude aj výtvarná dielňa, kde pán ilustrátor bude priamo spolupracovať s deťmi a vytvoria si tak spoločné kresby a maľbičky.
Besedy sa zúčastní dohodnutý kolektív žiakov 1. stupňa ZŠ.

Názov prímateľa
Turčianska knižnica v Martine

Celkový rozpočet:
2 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €