Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tvorcovia kníh medzi deťmi a mládežou 2023

Krátky opis
V Turčianskej knižnici v Martine sa dňa 02.10. 2023 o 10:00hod. uskutoční beseda so spisovateľkou kníh pre deti a mládež Andreou Gregušovou. Beseda sa uskutoční na pracovisku literatúry pre deti a mládež.
Fotogaléria
Názov podujatia
Beseda s Andreou Gregušovou

Miesto konania / kraj
Martin / Martin

Termín konania
02.10.2023

Popis projektu

Beseda so spisovateľkou kníh pre deti a mládež Andreou Gregušovou sa uskutoční 02.10.2023, o 10:00 hod. na pracovisku literatúry pre deti a mládež. Autorka predstaví svoje pôvodné knihy, ktoré sú plné láskavého humoru, veselých dobrodružstiev a detských šibalstiev. S pani Gregušovou budú pozvaní žiaci diskutovať o najnovšej knihe s názvom Vincent, v ktorej ide o veľa - o zachovanie zdravej pitnej vody pre všetkých.

Besedy sa zúčastní dohodnutý kolektív žiakov 1. stupňa ZŠ.
Názov prímateľa
Turčianska knižnica v Martine

Celkový rozpočet:
2 250,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €